Księgowy Roku 2008

Justyna Perz, studentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i Uniwersytetu Jagiellońskiego zwyciężyła w studenckiej edycji w ogólnopolskiego konkursu na Księgowego Roku 2008. W kategorii otwartej wygrał Andrzej Stempak z Kęt. Nazwiska laureatów tej, 10 już, edycji konkursu ogłoszono podczas Gali Finałowej, która odbyła się 29 listopada w Warszawie.

W półfinale konkursu, rozegranym 28 listopada 2008 r., wzięło udział 53. uczestników z całej Polski. Spośród nich jury, w której zasiadali m.in. laureaci zeszłorocznej edycji konkursu – Beata Kuśmierek oraz Paweł Mróz – wyłoniło najlepszą piątkę, która zmierzyła się w finale.

Konkurs Księgowy Roku organizowany jest od 10 lat z myślą o wszystkich zainteresowanych i związanych z rachunkowością i finansami. Biorą w nim udział dyrektorzy finansowi, księgowi i biegli rewidenci z całej Polski a także studenci, głównie kierunków ekonomicznych. Organizatorami przedsięwzięcia są firma Sage Symfonia, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oraz INFOR PL SA.

Sesja półfinałowa

Sesja finałowa