Biuro Rachunkowe Zduńska Wola


Spodobał Ci się ten artykuł? Kliknij "Lubię to!"

Pierwsza działalność.

Osoby planujące założenie własnej firmy, które zdecydowały się na skorzystanie z naszych usług otrzymają bezpłatnie doradztwo w wyborze najkorzystniejszej formy opodatkowania i pomoc w założeniu firmy. Rozpoczynając działalność gospodarczą możesz skorzystać z naszej pomocy przy rejestracji działalności gospodarczej. Wypełnimy za Państwa wszystkie dokumenty na podstawie przedstawionych nam danych i złożymy je w odpowiednich urzędach. Oczywiście to wszystko gratis !!! Ponadto przez pierwsze 2 miesiące korzystają Państwo z 25% rabatu na nasze usługi !!

Na dobry początek...

Zdajemy sobie sprawę z tego, iż wybór biura rachunkowego jest poważną decyzją dla każdej firmy, dlatego dajemy czas na wzajemne poznanie się i weryfikację naszej oferty. W tym celu dla firm rozpoczynających z nami współpracę, proponujemy przez okres dwóch miesięcy, bonifikatę w wysokości 25% ceny usługi.

Migracja.

Jeżeli znalazłaś/eś nas przez Internet lub odpowiedziałeś na naszego maila i zdecydowałeś się na współpracę, należy się Państwu nagroda przez pierwsze 3 miesiące korzystają Państwo z 25% rabatu !!! W wypadku zmiany dotychczasowego biura rachunkowego na biuro ZWBiznes.pl otrzymasz przez pierwsze 3 miesiące 25% upustu.

Przyprowadź swoich znajomych.

Polecając nasze biuro znajomym otrzymasz bonifikatę w wysokości jednomiesięcznej stawki za obsługę księgową nowego klienta.

Kontakt

Biuro Rachunkowe
Zduńska Wola
ZWBiznes.pl


ul. Ogrodowa 33

tel. 663 734 342
biuro@zwbiznes.pl
zwbiznes@op.pl

Facebook


Copyright 2010-2016 ZWBiznes.pl | Autor: Łukasz Keller - projektowanie i pozycjonowanie stron www - Zduńska Wola, Sieradz, Łask
Ta strona używa cookies w celach statystycznych i marketingowych. Dowiedz się więcej o cookies.


Google+